Mapa

Kemping sa nachádza na rozlohe 40 000 m2. Z prednej strany ho ohraničuje budova hotela s reštauráciou a jeho zadnú hranicu tvorí rieka Váh.


AUTOKEMPING  sa nachádza neďaleko štátnej cesty I. triedy č. 18, vedúcej do Liptovského Hrádku, s priamym napojením na diaľnicu D1 v oboch smeroch.

Chatky

chatkyMedzi turistami sú hitom letnej sezóny chatky umiestnené neďaleko hotela. V chatkách sú pohodlné postele, nočné lampy, police, stôl a stoličky. Pri chatkách sú prírodné ohniská. Pripravené drevo je voľne dostupné v areáli kempu. V cene chatky je záverečné upratovanie, posteľná bielizeň, parkovanie automobilov.

Karavany

karavanyMiesto pre karavany sa nachádza v centrálnej časti kempingu, kde je karavany možné napojiť na prípojky s vodou a elektrinou.

Stany

stany

Miesto pre stany má dve časti.
V pravej, tichej časti kempingu je priestor pre stany rodín s deťmi. V zadnej časti kempingu je miesto pre skupiny a mladých. K dispozícii sú ohniská a drevo je voľne dostupné v areáli kempingu.

Služby

sluzby_2

V kempingu je k dispozícii 24-hodinová recepcia. Súčasťou tohto objektu je aj spoločná kuchynka s dvoma sporákmi a drezom. V suteréne hotela sú spoločné sociálne zariadenia, sprchy s teplou vodou tečúcou 24 hodín denne, WC a práčovňou.

PREDBEŽNÁ REZERVÁCIANaši partneri:

Liptov REPRO servis minimapro.sk mutton prenajomkaravanov.sk Restauracie.sk